You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PROJEKT – WIZUALIZACJA – WYKONANIE – MONTAŻ – GWARANCJA

Projekt to proces, w którym poznajemy potrzeby klienta. Prowadzimy wywiad o miejscu i warunkach, w których produkt końcowy będzie używany. Robimy dokładne pomiary , wybieramy kolorystykę. Po powrocie do biura rozpoczynamy pracę twórczą w oparciu o zebrane dane. Jest to stworzenie wirtualnej przestrzeni i dopasowywanie do niej optymalnego wyposażenia, które spełni oczekiwania użytkowników. Wykonujemy symulacje elementów ruchomych aby zapobiec ewentualnym kolizjom drzwi, frontów mebli czy innych obiektów.

Projekt ukazuje wizualizacja, w której możecie przekonać się jak Wasze meble będą wyglądać i gdzie zostały umiejscowione. Ostatecznie rozstrzygnąć kolorystykę, która ma niebagatelny wpływ na Twój nastrój, co za tym idzie, dobre samopoczucie.

Po zatwierdzeniu wszystkich części składowych projektu i wizualizacji, przechodzimy do wykonania. To kolejny ważny etap, w którym skupiamy się na stworzeniu kompleksowej dokumentacji wyrobów jak i zaprogramowaniu maszyn i centów obróbczych CNC do pracy. Kompletujemy akcesoria, kontrolujemy jakość materiałów przeznaczonych do produkcji. Po wykonaniu, zmagazynowaniu gotowych wyrobów i przygotowaniu ich do wysyłki na miejsce, przychodzi czas na montaż.

Montaż mebli w miejscu gdzie rozpoczną swoje życie, jest zwieńczeniem wszystkich wcześniejszych działań. To czas emocji i zakończenie oczekiwania na efekt końcowy. Nasi monterzy pracują nad ukończeniem dzieła, które będzie funkcjonować przez wiele lat. Dokładają starań aby spełnić oczekiwania inwestora.

    Stolbrzeg Design jest nową marką w meblarstwie, która posiada swoje korzenie i jest wynikiem pracy kilku pokoleń ludzi, którzy włożyli w to swoją pasję i zaangażowanie. To wiele lat starań nad osiągnięciem perfekcji w różnych gałęziach meblarstwa i jemu podobnych profesji. Jako STOLBRZEG producent mebli wyposażyliśmy wiele różnego rodzaju placówek i miejsc użyteczności publicznej.

    Tworząc Stolbrzeg Design, korzystamy z wielkiego bagażu doświadczeń ale i spoczywa na nas równie wielka odpowiedzialność za swoje przyszłe dokonania. Nasz zespół pracowników,złożony z indywidualnych osobowości, tworzy jedną całość a stawiane przed nim wyzwania są jego siłą napędową.